Katalog produktů

 

Celoroční program zdraví

V rámci projektu vitaminový kalendář jsme pro Vás připravili čtyři vitamínové kúry v průběhu celého roku, které posílí Vaši imunitu a obranyschopnost, a působí tak preventivě. Každá z těchto kúr je pak speciálně navržena pro dané roční období. Kúry jsou koncipovány jako měsíční či dvouměsíční (balení vždy obsahuje 60 tobolek). Do programu je možné přistoupit v kterémkoli ročním období.

 

Jarní očistná kúra (DETOX)

Začátek jara a konec zimy je obdobím, které klade zvýšené nároky  obzvláště ledviny, žlučník a játra, tzn. orgány s detoxikační a čistící funkcí v lidském těle. Pro odstranění škodlivých toxinů z těla, nahromaděných v průběhu zimního období jsme připravili jarní očistnou kúru,  která má podpořit a pomoci při očistě organismu a detoxikaci. Doporučená kúra pro měsíce - březen, duben, květen.

Více informací ...

 

 

 

Léto plné slunce (BRONZ)

Během léta jsou to zejména pokožka a zrak, které jsou ve zvýšené míře atakovány slunečním zářením. Pro ochranu pokožky, metabolických pochodů, urychlení regenerace při únavě a pro posílení imunity jsme připravili kúru nazvanou Léto plné slunce - potravinový doplněk BRONZ. Doporučeno pro měsíce - květen, červen, červenec, srpen.

 

Více informací ...

 

 

Podzim bez únavy (AKTIV)

Podzim se obvykle vyznačuje zvýšenou únavou, nervovým vyčerpáním a poklesem imunity. Podpořit a pomoci organismu při zdolávání tohoto období Vám pomůže naše kúra Podzim bez únavy - potravinový doplněk AKTIV. Doporučeno pro měsíce - září, říjen, listopad, prosinec.

Více informací ...

 

Zima bez nachlazení (IMUNO)

Pro zimu je typický zvýšený výskyt virových a bakteriálních onemocnění (chřipky, nachlazení apod). Vitamini kúra Zima bez nachlazení byla připravena tak, aby posílila obranný systém Vašeho organismu, a pomáhala tak předcházet těmto pro zimu typickým onemocnění. Zima bez nachlazení - potravinový doplněk IMUNO. . Doporučeno pro měsíce - prosinec, leden, únor, březen.

Více informací ...